MALINA MU

Witamy na forum Malina Mu

Ogłoszenie

Witamy na Forum Malina Mu : )

#1 2008-07-17 00:09:03

Administrator

Admin Forum

Punktów :   

Poszukiwani

Poszukiwani są:

-Admin Techniczny -==- Osoba która ma opanowane stawianie serwera na większości wersjach, osoba rozważna, odpowiedzialna, cierpliwa, godna zaufania, potrafiąca naprawić każdy problem związany z wersją serwera.

-Grafik -==- Osoba która potrafi tworzyć różne extra grafiki oraz skórki strony STMP2, osoba rozważna, odpowiedzialna, cierpliwa, godna zaufania. (osoba która nie ma problemów z tworzeniem grafiki)

-GameMaster -==- Osoba która poświęci serwerowi najwięcej czasu, pilnując graczy. Osoba rozważna odpowiedzialna, cierpliwa, godna zaufania, osoba która po tajemnie nie przemyca boxów dla graczy.

Offline

 

#2 2008-07-17 20:41:30

Lenny

Użytkownik

Punktów :   -2 

Re: Poszukiwani

Ja chętnie na tą 3 pozycje gdyż jestem mało konfliktowy i świetnie rozwiązuje problemy :d a narazię mam duuużo czasu na grę

Offline

 

#3 2008-07-18 01:30:35

TechnikGM

Nowy użytkownik

Punktów :   
ChatBox: Zapraszam fajny serwer xD

Re: Poszukiwani

Admin Jak Cos to GG 7354994 3m Sie Pozdro...xD
Jak bedziesz na forum to wejdz na gg przy okazji....xP

Ostatnio edytowany przez TechnikGM (2008-07-18 03:37:37)

Offline

 

#4 2008-07-20 07:49:19

Siergiej

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Ja też jestem mało konfliktowy

Offline

 

#5 2008-07-20 08:00:06

skuler22

Nowy użytkownik

Punktów :   -1 

Re: Poszukiwani

to ok

Offline

 

#6 2008-07-22 12:21:19

ShaZ

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Chcialbym zostac gm-em na serwerze MalinaMu
zawsze spedzam od raana na kompie gdzies tak do 13 lub 14 chcialbym pilnowac pozodku o neikturzy lubia lamac zasady i chcialbym temy zapobiec AdmIn jak cos psiz na gg 5433465

Offline

 

#7 2008-07-23 03:04:28

falent18

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

witam jestem to nowym no mozna tak powiedziec noobem dla was ;p hmm jak jest taka mozilosc zostania na waszym serwie to jestem bardzo chetny mam duzo czasu teraz i wogule jestem cierpliwym i milym czlowiekiem
jak mi nie wierzycie to zobaczycie jak by co jak bede gm znam komendy to jest podstawa no i kody itemow zwyklych i exe full jak sie spodobal bez jakis skojarzen to bardzo jestem chetny rozstania gm na waszym servie

Offline

 

#8 2008-07-24 22:40:00

czarek663

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Wniskujac z Admina to potrzebuje na troche dluzej gamemaster niz tylko wakacjie.
Wg mnie  dodal bym jeszcze jedna zalete do gm
+  osoba bezkompromisowa jezeli ( jezeli widzi ze ktos ma np  itemkiz full opcja i to nie z gr ani z eventa to Wieze nie ma na to wytlumaczenia)Ja sie nie zaliczam do tych osob
Ale Djae tylko przyklad  z ktorym sie spotkalem na pewnym serweze Ktory dzieki tej zasadzie przetrwal 2,5 roku
Temu serwerkowi tez zycze.
Powodzenia =]

Offline

 

#9 2008-07-24 23:52:07

madziulka1

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

MadziaGM : Kto Chetny na GM'a Piszcie Do mnie na gg: 2351858
Pozdrawiam.

Offline

 

#10 2008-08-28 14:32:30

Shooter

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Ale tu sie nie liczy ze TY siedzisz od 8 do 14 ;] ja jestem na serwie co  jakis czas  codziennie wychodzi z 6 godzin;] i nie siedze pod rzad tylko odstepy czasu tak wiec w kazdej chwili moge byc na serwie;] w ciagu dnia;] pozatym piszecie komendy GM to jest a kurat pestka  co bedziecie robic jeden event przez caly czas bycia gm? trzeba miec tez wyobraznie a nie zostaniesz gm i bedziesz rozdawal itemki;] to nie po to sie zostaje gm;]

Offline

 

#11 2008-08-28 19:54:59

MonaKeR

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Powiedzmy tak,kto by nie chciał zostać GM'em ? Każdy chcę, ale trzeba mieć do tego odpowiednie preferencje,rozum, trzeba umieć się wyrażać i pisać bez BYKÓW.

jak rozpoznać dziecko na serwerze ? :
-Ej
-Noob
-A ja mam to a ja mam tamto
-a ja będę najlepszy i bleble te inne wyrażenia

Chłopcze bądź dziewczynko:
Wiesz w ogóle po co chcesz być GM'em ? chcesz rozdawać itemki czy chwalić się statami i setem,a może napisem GM na końcu ksywy.

jeżeli będzie okazja to admin da szanse każdemu tylko trzeba się sprawdzić.

Admin znów mam kilka spraw,codziennie nowe...

Offline

 

#12 2008-08-29 07:42:33

Shooter

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poszukiwani

Dobrze Monaker;] hehe a i co do dropa z bokow  to mogla by byc  wieksza zmiana bo podkrecenie to mało...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamusiuratuj.pun.pl www.groszekigroszki.pun.pl www.mfdex.pun.pl www.metal-damage.pun.pl www.mafiaczarnylotos.pun.pl